Çerez ayarları
Size mümkün olan en iyi web sitesi deneyimini sunmak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bunlar, sitenin işleyişi ve ticari şirket hedeflerimizin kontrolü için gerekli olan çerezleri içerir, ve sadece anonim istatistiksel amaçlarla, kolaylık ayarları veya kişiselleştirilmiş içeriği görüntülemek için kullanılanlar. Hangi kategorilere izin vermek istediğinize kendiniz karar verebilirsiniz. Lütfen unutmayın Ayarlar, sayfanın tüm işlevlerinin artık mevcut olmaması mümkündür. Daha fazla bilgi gizlilik politikamızda bulunabilir..
Details
Details
Details
Ücretsiz, Kolay, Bölgesel
+ Anzeige erstellen
Suchen
Kargo servisleri karşılaştırma tablosu
Stand: 2012
Türkiye geneli Teslimat Kendi ulaşım ağı, Nakliye Süre 1-2 gün Kendi ulaşım ağı, Nakliye Süre 1-2 gün Kendi nakliye ağı, Nakliye süresi Sadece 1-2 gün Kendi ulaşım ağı, Nakliye Süresi 1-3 gün Nakliye Süresi 1 iş Günü Kendi ulaşım ağı, Nakliye Süresi sadece 1 gün
Gönderim tarihi
Yabancı ülkeler
200'den fazla ülkede kendi taşımacılık ağı (dünya çapında) 40'dan fazla ülkede (Avrupa) kendi ulaşım ağı, diğer ülkeler: ortak paket hizmetleri 40'dan fazla ülkede (Avrupa) kendi ulaşım ağı, diğer ülkeler: ortak paket hizmetleri Neredeyse 30 ülkeye (Avrupa) nakliye mümkündür, ortak paket servislerine kısmi transfer 200'den fazla ülkede kendi taşımacılık ağı (dünya çapında) 170'den fazla ülkede kendi ulaşım ağı (dünya çapında)
Fiyat aralığı 6,90 dan Euro (Dikkat: Sadece ekspres paketleri KDV'ye tabidir.) 5,30 dan Euro 5,10 dan Euro 4,80 den Euro Yaklaşık 7,- Euro (Ortak Dükkan) veya yaklaşık 10, - Euro karşılığı Fiyatlar sadece talep üzerine; kapalı gönderiler için oldukça uygun
Konfor için
Gönderen
Çok Yüksek: Postaneler veya Nakliye firmalarında, paket kutuları ve ambalaj istasyonlarına İletim. Paket toplama ücreti. Paket ödeme çevrimiçi olarak ödenemez. Teslimat ofis veya kapıda teslim (ek ücret) Paket ödeme çevrimiçi olarak oluşturulabilir ve ödenebilir. Teslimat ofis veya kapıda (ek ücret) Paket ödeme çevrimiçi olarak ödenemez. Paket dükkânında teslim veya pikap ile teslim (ek ücrete tabi) Kendini teslim etmek için az sayıda ortak, i.d.R. UPS sürücüsü tarafından teslim alınır. Kendinden teslimat yok, fiyat tasarrufu mümkün değil. TNT tarafından yanlızca nakliye.
Konfor için
Alıcı
Çok yüksek: Paket.de yoluyla duyuru gönder; Mağazalarda veya pakette toplama, ayrıca cumartesi günleri teslimat Mittel; 4.000 Paketshops zur Selbstabholung, Flexzustellung mit Paketankündigung, Zustellung aber nur Mo.-Fr. Mittel bis hoch; Zustellung nur Mo.-Fr., ca. 6000 Paketshops zur Selbstabholung, Paketankündigung und -umleitung Mittel bis hoch; 14.000 Paketshops zur Selbstabholung, Zustellung auch samstags Mittel bis hoch; i.d.R. keine Nachbarschaftsabgabe ohne Vollmacht, Paketumleitung möglich, aber kein dichtes Depotnetz zur Selbstabholung. Zustellung nur Mo-Fr. Mittel; sehr wenige Depots zur Selbstabolung aber Neuzustellung kann mit Wunschuhrzeit vereinbart werden. Zustellung nur Mo-Fr.
Sayısı
Teslimat denemeleri
1 Zustellversuch, mit DHL-Benachrichtigungs-Karte kann eine zweite Zustellung beauftragt werden 3 Zustellversuche bei DPD GLS versucht max. 2 Zustellungen bis zu 4 Hermes-Zustellversuche 3 Zustellversuche, danach 5 Tage Lagerung bei UPS zweiter Zustellversuch kostenlos, weitere kostenpflichtig (für den Absender)
Şikayetler 500 Euro'ya kadar olan sorumluluk. Daha sonra hasar tespiti mümkündür. 520 Euro'ya kadar olan sorumluluk. Doğrudan teslimatçıya şikayet Sorumluluk 750 Euro'ya kadar. Doğrudan teslimatçıya şikayet 500 Euro'ya kadar olan sorumluluk. Teslimatçılar, onlarla birlikte hasar formları taşırlar. Sorumluluk bilinmiyor. Daha sonra hasar görüntüsü mümkündür. Sorumluluk 750 Euro'ya kadar. Zarar görüntüsü de çevrimiçi olarak mümkündür.
Sonuç DHL zeichnet sich durch akzeptable Arbeitsbedingungen und guten Kundenservice aus (z.B. auch bei Facebook und Twitter). Öko-Label: GoGreen Positioniert sich stark als umweltfreundlicher Paketdienst (Öko-Label: Total Zero), bislang keine öffentlich bekannten Personalprobleme. Eigener Anspruch als Qualitätsführer, jedoch viel kritisiert durch Wallraff-Reportage. Öko-Label: Think Green Günstig, aber dafür manchmal langsam. Gibt sich Mühe, kundenfreundlicher zu werden. Gut geeignet für zeitkritische Pakete (z.B. kühlpflichtig) national + international. UPS genießt ein relativ hohes Ansehen und steigert das Image des Absenders beim Empfänger TNT transportiert auch kritische Pakete wie z.B. Gefahrgut, sensible Bauteile oder sperrige Fracht. Ideal für Expressfracht.
Paket Info
Die Vergleichstabelle für Paketdienste

Mehr erfahren
Unternehmer
Miniilan für Unternehmer,
vorteile entdecken

Mehr erfahren
Ücretsiz. Kolay. Bölgesel
Miniilan size eskiyi satmak ve yenisini satın almak için bir platform sunuyor.

Bizi Takip Edin
Bağlı kuruluş bağlantıları:    AHSİS YAZILIM   E-Lonca   Çiniciler Çarşısı   FormeForm
Copyright © 2013 - 2021 Miniilan.
Alle Rechte vorbehalten. Externe Ausgewiesene Marken gehören ihren jeweiligen Eigentümern
 
Bilgi
...
Ok